KALİTE YÖNETİMİ

KALİTE POLİTİKASI

             MİSYONUMUZ
• Yüksek kalite standardında hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak,
• Müşterilerimizin zamanına ve taleplerine saygı duymak,
• Çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek

             VİZYONUMUZ
• Yenilikçi, paylaşımcı ve iş dünyasıyla sürekli işbirliği içerisinde olan,
• Gelişmeye açık, analitik düşünerek otomotiv sanayinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek,
• Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele ulaşma

             KALİTE POLİTİKAMIZ

       Biz BOYTEKNİK çalışanları üretim ve yönetimde uzman kişilerden oluşan bir ekibiz! Tüm ekip üyelerimiz başarı yolunun sürekli gelişmekten ve uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmekten geçtiğini bilmektedir. Bu nedenle; Biz ürün ve hizmetlerimiz de; önce kendimizin gurur duyacağı sonuçlar almayı ve müşterilerimizin uzun yıllar sorunsuz çalışabileceği, tüm taleplerine cevap bulabilecekleri bir firma olmayı ilke olarak benimsiyoruz. Ürünleri, projelendirmeye, ürünlerin imalatından satış sonrası hizmetlerimize kadar tüm aşamalarda sürekli gelişmeyi, teknoloji ve kalite açısından lider bir kuruluş haline gelmeyi hedefliyoruz.

        Biz, müşterilerimizin memnuniyetini işimizin en nihai hedefi olarak görüyor, bu bilinci çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz arasında yayıyoruz. Hedefimiz, müşterilerimiz tarafından zamanında sevkiyat yapan, tutarlı fiyat politikasına sahip, verimlilik arttırıcı yöntemlerle istikrarlı ortamı koruma gayretinde olan, kaliteli ürünler üreten, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilme esnekliğine sahip bir firma olarak algılanmaktır.

        Biz, çalışanlarımızı başarımızın anahtarı olarak görüyor, onların memnuniyetinin müşterilerimizin memnuniyetine çıkan yol olduğunun bilincindeyiz. Bu bilince göre sürekli istihdam, huzurlu ve iş güvenliği gerekliliklerinde bir çalışma ortamı ve kendilerini geliştirme olanakları sunmayı amaçlıyoruz. Biz tedarikçilerimizi, iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Hedefimiz, tedarikçilerimizi kendi kalite seviyemize taşımak ve karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli işbirliği sağlamaktır.

        Biz içinde bulunduğumuz pazardaki rekabeti ve rakiplerimizi, dinamik kalmak ve kendimizi geliştirmek için fırsat olarak görüyoruz. Hedefimiz, rakiplerimiz tarafından gücü göz ardı edilemeyen hızlı, rekabet gücü yüksek bir kuruluş olarak algılanmaktır.

        Biz içinde yaşadığımız topluma ve çevreye karşı kendimizi sorumlu görüyoruz. Hedefimiz çevre korunmasına önem veren, çevrenin korunması için gereken sistemleri kuran ve önlemleri alan sürekli istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olarak algılanmaktır. Yukarıdaki bahsi geçen konuları yerine getirirken uygulanabilir şartları yerine getirmeyi ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

GENEL MÜDÜR

Watch Dragon ball super